про мене



                                                   Коржова Олеся Сергіївна
       вчитель історії, права, громадянської освіти
 дата народження : 18.10.1984
педагогічний стаж - 18 років
    У 2004 році закінчила Педагогічний коледж Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара. У 2010 році  закінчила Дніпропетровський національний університет ім. О. Гон-чара,  історичний факультет. 3 2011 року заміжня, маю сина 2013 р. народження. З 2016 року пра-цюю в Комунальному закладі освіти "Середня загальноосвітня школа № 133" Дніпровської місь-кої ради.
    Нині інноваційне мислення й інноваційна діяльність набувають над актуального значення для всіх сфер життєдіяльності, а особливо ж для освіти й педагогіки. Бо саме через освіту, в першу чергу, можна підготувати людину з інноваційним типом мислення, культури та здатності до інноваційної діяльності. Тому за основу навчання історії  беру принципи науковості та людиноцентризму, оскільки саме на них можна виховати людину майбутнього – людину компетентну, здатну до інновацій. Вважаю за доцільне особливу увагу в освітньому процесі звернути на значення для дитини самоаналізу, самооцінки, самоідентифікації, самопізнання, самовдосконалення. Відповідно, і сама прагну постійного вдосконалення, гнучкості у виборі методик педагогічної техніки, формуванні нестандартної системи оцінювання, цікавих моментів, які “оживлюють” уроки.  Під час викликів Covid-19 активно брала участь у самонавчанні та самовдосконаленні, першою в школі розпочала проводити дистанційні уроки за допомогою програми "Zoom" у березні 2020 року. І, одночасно, проводила навчання і допомогу колегам в опануванні програми "Zoom"і платформ "На урок" і "Всеосвіта".
    Звісно, робота над собою і з  дітьми дає результати, маю переможців конкурсів і  олімпіад  2020, 2021 років (Бабенко Анастасія, І місце, міський етап олімпіади 2020 р, Корж Олександра, ІІ місце, міський етап олімпіади 2020р, Бабенко Анастасія, Качевська Ангеліна, Хохленко Станіслав - І місце районного етапу олімпіади 2021, Хохленко Станіслав І місце міського етапу олімпіади, Качевська Ангеліна - ІІ місце міського етапу олімпіади).
    З 2016-до 2019 року брала участь в міському конкурсі"Турнір юних краєзнавців", в якому кожного року отримувала призові місця (2016- ІІІ місце, 2017 - ІІ місце, 2018 - І місце, 2019 - ІІ місце).

З 2018 року брала участь у Всеукраїнській  дитячо-юнацькій  патріотичній  грі  « Сокіл» (Джура), готуючи команду до конкурсу «Відун», в різні роки отримували різні місця, а у 2019 – в першій 10., а також створюючи проєкт «Добре діло», ведучи блог «Курінь імені Василя Сліпака»  https://djurakurinimvasulyaslipaka.blogspot.com/

    Виступала на методичних об’єднаннях з темами «Уроки історії в стилі НУШ», «Інтерактивні вправи для середньої школи в контексті НУШ».    За 2021-2022 н.р.  підвищувала кваліфікацію, проходячи курси:«Онлайн тестування у школі», «Ігри на уроках історії та суспільних дисциплін», «Учительство нової формації: початкова та середня освіта в системі НУШ».
    Брала участь у семінарах і конференціях «Шкільна історична освіта в часи Російсько-Української війни», «Особливості освітнього процесу під час війни»,"Особливості викладання в НУШ 5 клас»,  «5 клас НУШ»,  тренінгах «Вступ до історії України та громадянської освіти. 5 клас НУШ», «Нова українська школа: компетентнісний підхід у навчанні», «Діяльнісний підхід у викладанні  історії в 5 класі НУШ», «Можливості «На Урок» для 5 класів  НУШ»
    Брала участь у вебінарах: «Уроки історії в стилі НУШ», «Ефективна та зручна організація дистанційного навчання за допомогою інноваційних тестів», «Створення єдиного інформаційно-освітнього простору: скетчноутинг, вебквест, інтерактивний плакат», «Створення учнями історичних відеореконструкцій під час підготовки дослідницьких проєктів», «Скринкасти, або форми й методи подачі навчального матеріалу під час дистанційного навчання», «Гейміфікація уроку як засіб підвищення ефективності навчання». Працюю над створенням сайту вчителя, блогу, ютуб-сторінки, активно долучаюсь до впровадження роботи із Cromebook у закладі освіти.

                                                                       

Комментариев нет:

Отправить комментарий